درباره شرکت تولیدی آروان صنعت هیراد (ابزار دقیق و حرارتی)

درباره آروان صنعت هیراد
درباره آروان صنعت هیراد

شرکت تولیدی آروان صنعت هیراد

در قرن ۲۱ ام به عنوان قرن اطلاعات و فناوری، انبوهی از اطلاعات روزانه به ذهن ما وارد می شود. بطوریکه دسته بندی و استفاده از آن ها به یک امر ضروری تبدیل شده است. اتوماسیون صنعتی، کنترل و ابزاردقیق، شاخه ای از علم است که در صنعت کاربردی حیاتی، به روز و لحظه ای دارد. بکار گیری دانش فنی علمی مهندسان و متخصصان فنی و بازرگانی آروان صنعت باعث شده است بتوانیم تکنولوژی روز دنیا را در اختیار صنعتگران عزیز کشور قرار دهیم.

در فرهنگ آروان، مشتری مداری از طریق همکاری صادقانه و بلند مدت نهادینه شده است. ما خود را پایبند رفع کامل نیازهای مشتریان دانسته و نهایت سعی همکاران ما در مجموعه آروان، جلب رضایت مشتری است. بدین منظور هر مشتری دوست و عضوی از خانواده بزرگ ماست، که در بهبود و پیشرفت اهداف ما را یاری می کند.

سالیان سال است تولید تجهیزات اتوماسیون صنعتی، ابزاردقیق و حرارتی تخصص و حرفه خانوادگی ماست. آروان صنعت همواره کوشیده است کیفیت را اصل اول خود قرار داده و تجهیز مد نظر را با قیمت تمام شده مناسب و در کم ترین زمان ممکن تأمین نماید.

از افتخارات ما، ارائه پشتیبانی و خدمات پس از فروش رضایت بخش است که بعنوان یکی از مهم ترین اهداف و اصول کاری آروان به شمار می رود. روند رو به رشد و افزایش روز افزون مشتریان و رضایت آنان از خدمات این شرکت در سال های متمادی، گواهی ارزشمندی بر این موضوع می باشد.

بخش تحقیق و توسعه آروان هر ساله سهم قابل توجهی از درآمد شرکت را به خود اختصاص داده و توانسته است به نوبه خود گام قابل توجهی در انتقال تکنولوژی و نوآوری در صنعت ایران بردارد.

از ابتدای امر کوشیده ایم در کنار تولید به صادرات توجه ویژه ای داشته باشیم. بدین منظور مهندسی معکوس و بومی سازی بعضی از تجهیزات ابزاردقیق در ایران، یکی از خدمات شرکت مهندسی بازرگانی آروان صنعت به شمار می رود. در زمینه صادرات تجهیزات ابزاردقیق و حرارتی آروان تا کنون کشورهای آذربایجان، عراق و افغانستان بازار هدف ما بوده اند و هم اکنون در حال بررسی بازار دیگر کشورها هستیم.

در این راه بزرگ دست یکایک شما عزیزان را به گرمی می فشاریم و آماده همکاری صادقانه و بلند مدت با خانواده بزرگ صنعت ایران می باشیم.

×

سلام!
ارتباط از طریق ایمیل:
sales@arvansanat.com

×